Counquer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Counquer

Společné fórum aliancí Conquer
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 BOSS-FF5

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Filajka admin
Admin
Filajka admin


Po?et p?ísp?vk? : 93
Join date : 07. 01. 08

BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 2:31 am

kuk a jak to jde jinak ?? no takovehle pokusy uz jsem taky resila tak nevím affraid
Návrat nahoru Goto down
https://counguer.forumczech.com
BANE
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 2:02 pm

Kuk jo pohodicka jak jinak ale tady je nuda...
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 3:33 pm

jestli se tě zda ze je nuda tak tě tam poslu hrstku vojaku co ty na to?
Návrat nahoru Goto down
BANE
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 7:58 pm

Pak mi ostatni poslou hrstku podpor, nevim jakej by to melo smysl... a krom toho psal sem ze je nuda tady clovek sem neco napise a reakce trva i den Very Happy:D:D to je spatne skore...
Návrat nahoru Goto down
BANE
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 8:06 pm

marki 0 ted me tak napada nejses to ty co sme ti vzali ten MC? nevim nejak nemam ted cas to sledovat delam si doma podrobnou evidenci her do toho soukromej zivot a prace jestli teda chces utocit tak muzes ale mam to docela rozbite tu armadu takze hrdina nebudes Very Happy:D:D krom toho tohle pro me neni vyhruzka takovejm se smeju a ver ze uz to zkouseli i silnejsi me zastrasit ale ja na tom Travianu tak nelpim takze se tomu smeju Very Happy:D:D je to jen hra a nic to nezmeni... affraid
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 5:06 pm

jsou to zmrdi
Návrat nahoru Goto down
BANE
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 8:23 pm

bikeman: jak to myslis sou to zmrdi? Jestli myslis jako BOSS-FF5 tak to se zeptej a treba Filajky proc to jsou zmrdi mozna se poucis. Viz ja se zastavam hesla nedelej ostatnim to co nechces aby delali tobe ale taky kdo chce kam pomozme mu tam. Kazda aliance nekde zacina a nekde konci ja osobne se chovam slusne k aliancim ktere zacinaji protoze nevim kde muzo skoncit. Kdyz ma a melo par lidi u vas nos nahoru a chovali se tak jak se chovali nemuzes se pak divit ze nekterym z nas lezi v zaludku. Tohle asi nikdy neskonci ac sem to chtel nekolikrat zkusit ale (nos nahoru = Conquer) no a tak sem nic nevyjednal. Proto asi utocime a tak jsme ve tvich ocich zmrdi...
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 8:36 pm

Čau Bane, To tvoje chování taky nebylo OK. Hlavně když jsi byl ještě v Gods-Pot. Taky jsi byl namyšlenej a hubatej, když ti sundal celé vojsko kluk, co měl 500 popku. Nemohls to rozdýchat. Mimo jié, když jsem končil Stars, tak jsi taky neměl zrovna vybrané chování, když jsi mi psal. O tom, kdo začal útočit první je asi zbytečné polemizovat, protože by to dopadlo stejně, jako když se zeptáš co bylo dřív: vejce nebo slepice. Proč jeden do druhého rejpete? To samé i ally? Příměří je asi lepší, než to handrkování.
Kdyby jste byli ,všichni diplomati, co k čemu, tak uzavřete DON a pak se dá přemýšlet o tom, jestli si budeme nějak nápomocni nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
BANE
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 9:09 pm

Bred: no nikdo nebyl dokonalej a tenkrat to bylo GODs-WAN, GODs-POT byl gass a ohledne STARS tak to me nastvalo ze me chtel farmit ale rozumna domluva nebyla ani s vama. Ale ja mluvil o Conquer tenkrat to bylo jen Conquer ( to uz jsme pomalu pametnici Very Happy ) nez se rozdelili no a ti nas chteli vyuzit (jen vyuzit) predtim nas farmili no a pak spojeni GODs-WAN a Bugye s razem jsme se mohli rovnat a Conquer a ti se chteli dohodnou ale tenkrat tam bylo hodne laxni vedeni a vse se tahlo spousta lidi svama nechtela nic mit protoze jste se chovali jako prasata no a jeste nam Filajka smirovala forum. Kdyz sem utocil na Smigla a on mi nabidl at ho necham ze mi ukaze vase forum musel sem utoky zopakovat jen s toho duvodu jak me to nastvalo. Hraju fer a nebudu smirovat. No zpet k te prupovidce. Veci se zacli menit a z Bugye s se pomalu stavalo BOSS-FF5 a ja prevzal z gassem veleni jednal sem zase s Conquer o DoN a oni vychrlili keci o prinosu a tak (jakeho sakra prinosu se ptam u smlouvy ktera znamena ze na sebe nebudem utocit) no a vyhrotilo se to az k vyhruzkam ze strany Conquer nezkousel sem to jednou pak jsme se stali BOSS-FF5 a nejak sem zvedl moralku a taky chod cele aliance. Ted tady budes rikat ze bys chtel DoN ale tenkrad sem byl odkopnut z recma ze nikdo z Conquer a Conquer. nechce snama dohodu tak ja nevim bud si zvolte schopne vedeni ktere bude jednat slusne a podle vasich nazoru a nebo tam nechte agresivni prasata co mluvi za sebe a tim i za vas bez vas Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 11:07 pm

Já jsem to o té DON psal jen z toho důvodu, aby se ukldnili vztahy a mohli jsme se všichni věnovat hraní. Pokud se to neuzavře, tak se všichni pomlátíme a nebude to mít žádný užitek pro nikoho, protože se blíží Nataři. Vše to bylo myšleno všeobecně, protože sem chodíš ty, jako reakce od dané ally, a ostatní z Counquer, který můžou reagovat a přemýšlet. Je to jen můj názor, proto se to vše musí probrat.
Nemusíme si ukazovat účty a "milovat se", ale měli bychom se zklidnit. Místo všech výhružek a napadání by se mělo říct: Přistupujeme nebo Nepřistupujeme na DON, Přistupujeme nebo Nepřistupujeme na SPOJENECTVÍ, a nebo Polibte si všichni "PRDEL", jde se bojovat.
Pak bude všechno jasný a není co řešit.

Jo, abych dodal, nemám žádnou funkci (a ani nechci), proto nevyjednávám a píšu to sem.U Counquer nejsem tak dlouho a nevím, jak se vyjednávalo dřív a jaký kde padaly slova.

Víc názorů=víc možností.
Návrat nahoru Goto down
Filajka admin
Admin
Filajka admin


Po?et p?ísp?vk? : 93
Join date : 07. 01. 08

BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 08, 2008 12:03 am

jdeme bojovat to je aspon sranda :-)) na natary nemame ani my ani bos-ff5 a ani vsechny tri ali dohromady :-))
a ja neminim nekomu posilat podporu proti natarum jen proto ze je to muj spojenec proste kdyz uz nejsem v ali ktera bude div stavet nema to pro me smysl
takze proc si ty posledni mesice neuzit :-))


tohle byl pouze a jen muj nazor a nikomu ho nevnucuju




pokud bych to brala z pohledu ali bylo by asi lepsi uzavrit nejakou dohodu a je pravda ze jsme s vama dohodu nechteli protoze v te dobe jsme byli na slusnem miste a vy nekde hluboko :-))
a to ze jste se vyhoupli tam kde jste je jedine dobre protoze obilí je málo a o nekoho ty vojaky zabijet musime

jinak jestli tady zase melu blbosti berte to s nadhledem pritel ma svatek a par sklenicek ...


a pro rejpaly nejsem alkoholik a ano rano mi nebude dobre)) No No No No No No
Návrat nahoru Goto down
https://counguer.forumczech.com
BANE
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 08, 2008 2:50 am

Ja ti ani nevim kam to povede... zase je na me nejakej trapnej utok to snad neni mozne kdyby nebyl tak daleko provetral bych katy OMG... 24 hodin do te doby stihnu tolik veci ani nevim kde zacit tak nezacnu nikde... sauron2 to uz mluvi samo za sebe si myslim Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 11:46 am

zdarec, bylo by fajn o tom naspat nějakou kroniku, jak o všechno bylo. Aliance z okruhu kolem Boss, nám hodně v minulosti ublížili, proto žádný spojenectví ani DON, a jestli si furt myslíš, že sem tu tvou ,,nabídku" odmítl jen ze své ješitnosti, tak se hluboce pleteš milí příteli, pač to, že s váma nechceme mít nic společného sme si odhlasovali jako celá aliance a výsledek tehdejšího hlasování byl zcela jasný. A pro příště se neboj napsat mé jméno, já si vše u své aliance odůvodním, jako už hodněkrát v minulosti a neměj strach, že bych o všem rozhodoval sám, o důležitých věcech dávám vždy hlasovat.

Totť asi vše co ti chci říct.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 1:10 pm

Výýýborně cheers cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
BANE
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 8:20 pm

Ja ani nevim co tady resime protoze i kdyby jsme chteli nemuzeme mit ani DoN ani spojenectvi tohle je nepripustne... No ale mensi domluvy a kompomis obcas udelat snad muzem a osobne uz sem jednal s par lidma z vasi aliance ze je treba necham na pokoji a tak a to sem taky dodrzel... Ale mam i jiste zajmi tak jako i nasi clenove maji jiste zajmi a ja jim v tom nehodlam branit... Neni v tom nic osobniho ja myslim ze to ani na Travianu moc nejde a sam to nejak neprozivam jako treba nejakej stres z utoku na me a realneho ohrozeni je to porad jen hra... Ja myslim ze jedina mozna zalezitost co nas muze spojovat je valka Very Happy:D:D ale DoN ani spojenectvi to nebude... Leda by jsme museli odstoupit od soucasnych spojencu. Ja osobne nejsem citove vazan k BOSS a HELL nesnasim protoze ti me srali... Ale bylo by to tak tezke ze si to neumim ani predstavit Very Happy:D:D... No ale server bude koncit a ja sem pro kazdou prdel Very Happy:D:D a spojence nepotrebuju Very Happy:D:D ale jako vudce mam zotpovednost za sve lidi a nebudu delat velka rokzhodnuti bez nich pokud si nebudu jistej ze je to pro ne na 100% nejlepsi... Kazdopadne tak jako u vas sou i u nas lidi kteri by to tezko nesli a nechteli by si svama podat ruce... Me osobne je to jedno...
Návrat nahoru Goto down
BANE
Anonymní




BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 09, 2008 8:40 pm

Jo a ktomu ze by se to mohlo sepsat. To by bylo slozite a jeden clovek to urcite nezvladne vsiml jsem si ze se v popisu Conquer. obevuje neco o alianci INF 3. Tihle byly nase farmy a jednou mi kdosi napsal ze by chtel at na ne zastavime utoky. Koukl sem na jeji popis a na profily tech lidi. Byl tam kdosi uz nevim jakej mel nick a ten mel v profilu neco od Jana Wericha a ja si toho cloveka vazim pak sem si vsiml ze jsou svama ve valce a bylo rozhodnuto Very Happy:D:D zakazal sem na ne utocit Very Happy:D:D mel nick nejak Kovalski nebo tak... Na travianu sou obcas lidi co me naserou svim chovanim a sou i lidi nad kteryma se zamyslim treba takovej smigl bespaterni zmetek ochotnej potopit svou alianci pro svuj prospech ten me sere pak tady byl archie slabej hrac ktereho bych sundal velice rychle a bez vetsich problemu ten mi napsal bylo to nejak takhle ( sklidni se hrabej si pisecek a utirej zadky tem co ze me maji strach Very Happy:D:D:D ) no a prvni reakce ma byla sel sem hrabat archiho Very Happy:D:D no a pak me napadlo ze se me nebal a postavil se mi dokonce na me udelal utok Very Happy:D:D no ale nebal se a postavil se mi a tak si ho vazim a prestal sem utocit i kdyz je asi nasranej za tu vesnicku ale narozdil od smigla kterej mi chtel platit at ho necham pak chtel jit knam a kdyz ani to nezabralo tak mi rekl ze mi da pristup na vase forum a tim me nasral na max tak tech si nevazim a rozhodne bych ho nechtel v ali. Do smigla se kdykoliv pustim zase a nebudu mit ani za nehet pocit viny ale archiho necham napokoji...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





BOSS-FF5 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOSS-FF5   BOSS-FF5 - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
BOSS-FF5
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Counquer :: Máte pro nás něco ??-
Přejdi na: